گروه تولیدی بازرگانی صالحی با مدیریت  آقای حامد صالحی از سال 1385 فعالیت خود را آغاز نمود .این شرکت با تلاش و جدیت مؤسسین خود به عنوان مشاور و مجری طرح های سرمایه گذاران در بخش پرورش طیور از احداث تا مرحله بهره برداری در زمینه ارائه خدمات و تجهیزات مرغداری فعالیت بسزایی در سطح کشور عهده دار می باشد.
شرکت بازرگانی صالحی با دارا بودن متخصصین مجرب و با سابقه در زمینه مشاوره ، طراحی ، نصب و راه اندازی و اجرای پروژه های مرغ گوشتی ، تخم گذار ، مادر و اجداد فعالیت خود را در زمینه تجهیز و بهبود وضعیت پرورش ، استاندارهای واحدهای تولیدی و کاهش هزینه نیروی انسانی و مصرف سوخت بنا نهاده است. تهیه طرح توجیهی ، طراحی ونظارت بر ساخت و سازپژوه های مرغداری جز فعالیت های این شرکت می باشد.
این شرکت از سال 1390 با واردات پکهای کامل سیستم مه پاش جهت سالن های مرغداری  و گلخانه ها نقش بسزایی در زمینه تأمین رطوبت و کاهش آلودگی سالنهای مرغداری و بهبود وضعیت رشد گیاهان گل خانه ای ایفا نموده است.
در حال حاضر این شرکت تأمین کننده بخش عمده قطعات  اصلی سیستم های مه پاش از جمله نازل های سرامیکی ، استیل و برنجی و شیلنگهای هیدرولیک فشار قوی تک و 2 لایه سیم دار جهت بازار مصرف داخلی می باشد.
واردات نازل مه پاش از کشورهای چین و تایوان و همچنین شیلنگهای فشارقوی از کشورهای چین و مالزی می باشد.
از دیگر فعالیت های این شرکت ، بخش افزودنیهای  خوراک طیور ، مکمل ها ، کنستانتره و ارائه جوجه یکروزه گوشتی به مرغداران محترم می باشد